RAMBO.pl
REDAKCJA SERWISU RAMBO.PL

NICK: Axel
CZYM SIĘ ZAJMUJĘ: Właściciel i opiekun strony
KONTAKT: axelio [at-no-spam] wp.pl
KILKA SŁÓW ODE MNIE: Filmami z serii Rambo interesuję się już od bardzo dawna, czyli od wtedy kiedy po raz pierwszy miałem okazję obejrzeć film "Rambo: Pierwsza krew" a później kolejne części. W swojej kolekcji dotyczącej Rambo posiadam m.in. płyty DVD (polskie i zagraniczne), kasety VHS (również nagrane wersje telewizyjne), kilka zdjęć z filmu oraz kilka plakatów. W sierpniu 2005 roku postanowiłem otworzyć stronę internetową, która ma za zadanie zawierać jak najwięcej informacji i materiałów na temat wszystkich części filmu "Rambo". Z założenia strona ma być łatwa w odbiorze aby przeglądający ją internauci mogli również współtworzyć jej zawartość.

NICK: omen
CZYM SIĘ ZAJMUJĘ: komentuję i szukam newsów
KONTAKT: rambomagazine [at-no-spam] gmail.com
KILKA SŁÓW ODE MNIE: Filmami z serii Rambo interesuję się już od bardzo dawna, czyli od wtedy kiedy po raz pierwszy miałem okazję obejrzeć film "Rambo: Pierwsza krew" a później kolejne części. Pierwsze spotkanie z Rambo było nietypowe, bo ni był to film ani książka, a mało znana bajka z polskim lektorem na kasecie VHS z kartonu na rynku. Z tego powodu wielkim sentymentem darzę przygody Rambo z serii Force of Freedom. Potem przyszedł czas na filmy, oraz książki, które bardzo mi się spodobały. W międzyczasie zacząłem zbierać różne rzeczy związane z Rambo i wciągu kilku lat zebrałem naprawdę ciekawą kolekcję różnych gadżetów związanych z Rambo.


Ponadto serwis współtworzyli:
-caroline (przygotowanie artykułu "Kim jest John Rambo?")
-SNAKE (zdjęcia do newsów)
-Milly (zdjęcia do newsów, moderowanie forum)
-Ziga (zdjęcia do newsów)

Chcesz pomóc przy współtworzeniu strony? Wyślij e-mail lub zarejestruj się na forum i dołącz do naszej Rambo-społeczności.