RAMBO.pl
  JOHN RAMBO (RAMBO 4) » Plakaty filmowe

Chronologiczny spis plakatów promujących film "Rambo 4" na całym świecie.


Pierwszy plakat do filmu "Rambo" został opublikowany w listopadzie 2005 roku i był określany jako teaser-poster. Na plakacie widnieje jeszcze wstępny tytuł filmu czyli "Rambo 4".


18 października 2007 roku po długiej przerwie opublikowano dwa kolejne plakaty, tym razem już z ostatecznym tytułem "Rambo". Na plakatach widoczna była sylwetka Johna Rambo trzymającego w ręku maczetę.


10 listopada 2007 roku opublikowany został kolejny plakat, tym razem nie przypominający żadnego z poprzednich bo przypominał typowy rysunek malowany sprayem na ścianach. Kolejny plakat został opublikowany dość szybko bo 13 listopada czyli kilka dni po publikacji poprzedniego postera. Plakat przedstawia wizerunek Johna Rambo strzelającego z łuku.

Kolejnymi plakatami, jakie sie ukazywały były plakaty z rożnych krajów.


Pierwsze plakaty lokalne pochodziły z Rosji. Pierwszy z nich został opublikowany 11 listopada roku a drugi 24 listopada 2007 roku.


27 listopada pojawił sie plakat ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zdjęcie powyżej przedstawia plakat wiszący w kinie w Dubaju.


30 listopada opublikowany został plakat hiszpański. Tytuł brzmiał "John Rambo: Vuelta al infierno".


Pod koniec grudnia 2007 roku opublikowany został japoński plakat, oparty już o projekt amerykańskiego plakatu.


16 stycznia 2008 roku opublikowany został włoski plakat. Tytuł filmu we Włoszech to "John Rambo".


W styczniu opublikowany został francuski plakat do filmu "Rambo". We Francji film będzie nosił tytuł "John Rambo".


Także w styczniu w USA pojawił się jeszcze jeden plakat. Jest to jeden z pierwszych plakatów z wizerunkiem Johna Rambo trzymającego maczetę lecz jest w nieco rozszerzonej wersji.


20 stycznia w Malezji pojawily sie plakaty promujace film w tym kraju. Co ciekawe tytul filmu w Malezji brzmi "Rambo 4: John Rambo To Hell and Back".


30 stycznia w Indiach opublikowany zostal tamtejszy plakat do filmu "Rambo". Trzeba przyznac, ze projekt jest najciekawszych sposrod innych plakatow do filmu "Rambo".


1 lutego w Singapurze pojawily sie pierwsze plakaty filmu. W tym kraju film "Rambo" jest reklamowany na dwóch plakatach. Jeden z nich to pierwszy promocyjny jeszcze plakat z Johnem Rambo, trzymającym nóż (tego plakatu nie używa żaden z krajów) oraz plakat z wizerunkiem Sylvestra Stallone widzianego z tylu ale z tytulem "Rambo 4: John Rambo To Hell and Back".


Na poczatku lutego opublikowano brazylijski plakat filmu.


Rowniez na poczatku lutego opublikowano koreanski plakat.
Na plakacie widoczny jest takze adres koreanskiej strony: http://rambo4.co.kr


7 lutego opublikowany zostal grecki plakat filmu "Rambo".


5 lutego firma Monolith, polski dystrybutor filmu "Rambo" zaprezentowala polski plakat filmu, ktory pojawil sie w wielu polskich kinach.


7 lutego firma Monolith, opublikowała kolejny plakat i jest to plakat teaserowy. Na plakacie oprócz logo sponsorów jest podany także adres naszej strony.


Pod koniec lutego opublikowany został oficjalny plakat z Finlandii.


W lutym opiblikowano kolejny plakat w Rosji.


W marcu opiblikowano drugi już plakat w Japonii.


Pod koniec lutego w Czechach pojawił się oficjalny plakat. Hasło reklamowym filmu "Rambo" w Czechach brzmi: "Do pekla a zpet".


W marcu ukazał się oficjalny plakat z Hong Kongu.